Velehrad

Velehrad je známé duchovní poutní místo. Najdete jej mezi výběžky pohoří Chřiby nedaleko Uherského Hradiště. Bohatá historie prosakuje celou okolní krajnou a na Velehradě dochází ke spojení úrodnosti a laskavosti země s Bohem (Prosím, dosaďte svoje vlastní označení pro vyšší princip, který je zde doslova hmatatelný.) Velehrad je dějištěm pro ...

zobrazit celý text

M-hodnocení6,0

  • Udělené hodnocení: 60

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Velehrad je známé duchovní poutní místo. Najdete jej mezi výběžky pohoří Chřiby nedaleko Uherského Hradiště. Bohatá historie prosakuje celou okolní krajnou a na Velehradě dochází ke spojení úrodnosti a laskavosti země s Bohem (Prosím, dosaďte svoje vlastní označení pro vyšší princip, který je zde doslova hmatatelný.) Velehrad je dějištěm pro různá náboženská setkání, poutě a cyrilometodějské slavnosti. Očekávejte tedy zvýšené množství staveb duchovního a náboženského charakteru. A určitě nezapomeňte vzít děti do nedalekého archeoskanzenu, aby si uměly představit život v 9. století.

Katka Záhorková (Katka)
  • aktualizace: 1.10.2013
  • vloženo: 27.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu