Slušovice

Slušovice - výkladní skřín socialistického hospodářství. Úspěchy místního zemědělského družstva a nebývalý hospodářský rozmach se proslavily daleko za hranicemi Zlínského kraje a pronikly i do filmu a hudby. O Slušovicích se například mluví se filmu Slunce, seno a pár facek. Dnes se ve Slušovicích starají o památky na dny na výsluní ...

zobrazit celý text

M-hodnocení6,0

  • Udělené hodnocení: 60

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Slušovice - výkladní skřín socialistického hospodářství. Úspěchy místního zemědělského družstva a nebývalý hospodářský rozmach se proslavily daleko za hranicemi Zlínského kraje a pronikly i do filmu a hudby. O Slušovicích se například mluví se filmu Slunce, seno a pár facek. Dnes se ve Slušovicích starají o památky na dny na výsluní a od roku 1996 mají status města. Vyhlášené je místní dostihové závodiště, které se věnuje také hippoturistice. Kulturní dění zajišťuje městské kulturní středisko. Jedinou historickou památkou ve městě farní kostel narození Jana Křtitele.

Katka Záhorková (Katka)
  • aktualizace: 26.9.2013
  • vloženo: 26.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu