Luhačovice

Slavná slaná minerálka Vincetka pramení přesně uprostřed města. A nejen za jejími léčivými účinky se můžete do Luhačovic vydat. Malebná a čistá příroda, hluboké lesy na okolních kopcích a říčka Štávnice společně vytváří neopakovatelné kouzlo, za kterým se do Luhačovic každoročně vrací mnoho turistů i lázeňských hostů. Spolehnout se mohou ...

zobrazit celý text

M-hodnocení8,0

  • Udělené hodnocení: 80

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Slavná slaná minerálka Vincetka pramení přesně uprostřed města. A nejen za jejími léčivými účinky se můžete do Luhačovic vydat. Malebná a čistá příroda, hluboké lesy na okolních kopcích a říčka Štávnice společně vytváří neopakovatelné kouzlo, za kterým se do Luhačovic každoročně vrací mnoho turistů i lázeňských hostů. Spolehnout se mohou na kvalitní služby v oblasti ubytování a stravování, bohatou nabídku kulturních akcí a pečlivě připravené stezky a cyklotrasy po okolí. Ve městě se nachází sportovní hala, tenisové kurty, golfový areál a koupaliště. MIlovníci architektury jistě neopomenou prohlédnout si soubor staveb ve stylu tzv. lidové secese, které pocházejí od architekta Dušana Jurkoviče.

Katka Záhorková (Katka)
  • aktualizace: 24.9.2013
  • vloženo: 19.7.2011

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu