Zlaté Hory

Zlaté Hory leží na Zlatém potoce a je to ideální místo pro dovolenou v Jeseníkách. Na samých hranicích s Polskem najdete klid, čistou přírodu a také dostatek sportovních a kulturních aktivit zabalených do staré hornické osady pocházející ze 13. století. Rýžovalo se zde zlato a těžily se i další rudy ...

zobrazit celý text

M-hodnocení7,0

  • Udělené hodnocení: 70

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Zlaté Hory leží na Zlatém potoce a je to ideální místo pro dovolenou v Jeseníkách. Na samých hranicích s Polskem najdete klid, čistou přírodu a také dostatek sportovních a kulturních aktivit zabalených do staré hornické osady pocházející ze 13. století. Rýžovalo se zde zlato a těžily se i další rudy v mnoha štolách. Svoje štěstí můžete zkusit i vy v hornickém skanzenu u Ondřejovic. Bohatství města se dodnes odráží v mnoha památkách stojících ve městě a okolí. Prohlédněte si kostely a celé historické jádro města, zajděte si na zřiceniny hradů v okolí.

Katka Záhorková (Katka)
  • aktualizace: 20.8.2013
  • vloženo: 4.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu