Hledáte inspiraci pro Váš volný čas? Chcete tipy na výlety? Cestovat po republice a poznávat krásy naší vlasti? Máme pro Vás hned několik tipů na výlety, turistické trasy, památky, zábavu… Zkrátka na vše, co by Vaší aktivní dovolené nemělo chybět. Co s volným časem? Kam na výlet? Co budeme dělat o víkendu? Většinou to končívá tím samým: zoo, park, procházka, cukrárna, in-line v okolí bydliště. Pokud chcete trošku podráždit fantazii, poznat nové věci, užít si nejnádhernější výhledy do krajiny, navštívit nové rozhledny v Čechách, čistou, dalo by se říci syrovou přírodu v její nejnádhernější podobě, jste tu správně. Připravili jsme pro Vás seznam těch nejnavštěvovanějších turistických cílů i skrytých, pečlivě tajených „zapovězených“ míst, kam stojí za to vytáhnout děti, přátele, kamarády, celou rodinu. Svůj volný čas už nebudete trávit u televize nebo na zahradě. Vytáhneme Vás ven. Za tím „nej“, co máme.
Zkuste si proto naplánovat ideální víkend. Váš výlet můžete začít ubytováním v netradičním „babiččině penzionu“, stejně jako v luxusním hotelu, pokračovat může výšlapem na horu, či kopec. Odpoledne se ideálně natáhněte na koupališti, zaplavte si v bazénu, nebo nechte děti řádit v akvaparku. V zimě Vám nabídneme bezpočet lyžařských stop na běžky, dáme Vám tipy na sjezdovky, které byste normálně jen stěží hledali a večer si dejte vínko u krbu, nebo si běžte zatancovat na blízkou diskotéku, zahrát bowling či zajděte na koncert, do divadla, do kina nebo na vinobraní.
U nás si vybere každý. Popusťte uzdu své fantazii a zažijte bohatou dovolenou v Čechách, o které budete vyprávět svým přátelům a třeba je příště vezmete s sebou.

Albert Höfer (Albert)
 • aktualizace: 14.5.2013
 • vloženo: 17.2.2012

poslat podnět redaktoroviRecenze a hodnocení uživatelů

napsat recenzi a hodnotit
 • 8
  • Udělené hodnocení: 8
 • Přidáno: 28.5.2015
Máte problémy se zažíváním? Přijďte se poradit za odborníkem zdarma. Konzultaci problémů se zažíváním nabízí v pátek 29. května pět specializovaných pracovišť pro idiopatické střevní záněty (IBD) v Česku - v Praze, Brně, Hradci Králové, Plzni a Ostravě. V rámci akce „Dej si střeva dohromady“ budou otevřené dveře na gastroenterologii pro všechny zájemce, kteří mají pocit, že jejich zažívání není v pořádku. Osvětová akce tak chce upozornit na vzrůstající počet nových pacientů s idiopatickými střevními záněty a podchytit jejich léčbu včas. www.dejsistrevadohromady.cz

Kam na konzultaci zajít?
Praha: Klinické centrum ISCARE Lighthouse, Jankovcova 1569/2c, 170 04 Praha 7
Brno: Fakultní nemocnice Brno – Bohunice, Centrum pro IBD a biologickou léčbu, Jihlavská 20, 625 00 Brno
Ostrava, Nemocnice Vítkovice, Centrum péče o zažívací trakt, Zálužánského 15/1192
Hradec Králové, Hepato-Gastroenterologie HK, s.r.o., Tř. Edv. Beneše 34/1549
Plzeň, FN Plzeň – Lochotín, I. interní klinika, Alej Svobody 80

Fotografie k recenzi

Výlety a volný čas
 • 8
  • Udělené hodnocení: 8
 • Přidáno: 14.7.2014
Všem doporučuji výlet do Velhartic. Je zde k vidění krásný hrad se zámkem, dále turistická stezka, která vás dovede až k Werichově chatě a krásná Šumavská příroda. Navštívili jsme též příjemnou hospůdku "Na Kovárně", kde dobře vaří a je zde příjemné a klidné prostředí. Nedaleko se také nachází rybník, kde je možno se osvěžit v letních parních dnech. Všem doporučuji.
 • 9
  • Udělené hodnocení: 9
 • Přidáno: 5.5.2014
Ráda bych Vás pozvala na roadshow do Olomouce, která se koná v úterý 6. května na Dolním náměstí. Akce proběhne v rámci projektu screeningových programů na podporu boje s rakovinou. Roadshow začíná ve 14:00 a končí v 17:00, na místě budou přítomni odborníci z řad lékařů, kteří veřejnosti představí blíže screeningové programy a jejich význam pro včasné odhalení rakoviny. Odborníci budou plně k dispozici individuálním dotazům návštěvníků. Akci podporuje řada neziskových organizací zaměřených na prevenci rakoviny, jako je Aliance žen s rakovinou prsu, Dialog Jesenius/Ruce na prsa, Liga proto rakovině atd. Aliance žen bude mít během roadshow na místě stan, ve kterém vyškolené pracovnice nabídnou poradenství a návštěvnice si zde budou moci samy vyzkoušet a naučit se samovyšetření prsu na zapůjčených fantomech. Více informací najdete na www.bezrakoviny.cz

Fotografie k recenzi

Výlety a volný čas
 • 10
  • Udělené hodnocení: 10
 • Přidáno: 10.7.2013
Ostrava je skvělým příkladem, že v létě se můžete zabavit s dětmi i ve městě. Místní dinopark a zoo ratolesti tak znavily, že jsme v klidně mohli věčer zajít na skvělé představení do divadla a na večeři do luxusní restaurace Jan Maria a nakonec relaxovat ve wellness http://www.jan-maria.cz/www/cz/wellness-a-sport/. Jako správná hlava děravá jsem boužel zapomněla objednat lístky do divadla a rezervovat wellness předem ale naštěstí na recepci nám šikovná mladá paní vše zařídila. Mile vzpomínáme návštěvu palačinkárny na Stodolní a děti skáčou do nebe když si vzpomenou na dětský ráj v obchodním centru ( nevzpomenu si na název ).
napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu