Svitavsko

Rádi byste si během dovolené odpočinuli a neláká vás denně se mořit někde v kopcích nebo tlačit před sebou kola? Svitavsko by se vám v tom případě mohlo líbit. Nenajdete tu žádná obří města, ale pohodu, klid, čistou vodu a čerstvý vzduch. Prostě ideální oblast na vycházky a relaxaci. V ...

zobrazit celý text

M-hodnocení7,0

  • Udělené hodnocení: 70

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Rádi byste si během dovolené odpočinuli a neláká vás denně se mořit někde v kopcích nebo tlačit před sebou kola? Svitavsko by se vám v tom případě mohlo líbit. Nenajdete tu žádná obří města, ale pohodu, klid, čistou vodu a čerstvý vzduch. Prostě ideální oblast na vycházky a relaxaci. V historické Litomyšli na vás čeká zámek, který je i na seznamu památek UNESCO, historické opevnění si můžete prohlédnout v Poličce a spousta historických památek je třeba i v Moravské Třebové.

Mimo města je ale také na co koukat. Skalní město Toulcovy maštale nabízí nespočet nádherných vyhlídek, v Mladějově je zajímavé muzeum průmyslové železnice a čeká na vás i několik starých hradů, které v minulosti bránily obchodní stezku. Je tu toho ke koukání opravdu dost.

Jakub Hejdánek (Jakub)
  • aktualizace: 6.9.2011
  • vloženo: 8.6.2011

poslat podnět redaktorovi


  • Bezbariérový přístup Oblast je téměř bez bariér, ale hlavně ve městech. Mimo je to horší.
  • Vhodné pro děti od věku 1

Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu