Střední Morava - Haná

Středem oblasti zvané Haná je město Olomouc. Je zde po Praze druhá největší památková rezervace na našem území a jedno odpoledne vám určitě nebude stačit na to, abyste si to tu prošli. Ostatní města ale také stojí za to, ať už je to historická Kroměříž nebo město Litovel, kterému se ...

zobrazit celý text

M-hodnocení8,0

  • Udělené hodnocení: 80

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Středem oblasti zvané Haná je město Olomouc. Je zde po Praze druhá největší památková rezervace na našem území a jedno odpoledne vám určitě nebude stačit na to, abyste si to tu prošli. Ostatní města ale také stojí za to, ať už je to historická Kroměříž nebo město Litovel, kterému se také říká Moravské Benátky. Haná je plná starých hradů, muzeí a kulturního bohatství.

Pokud ale máte rádi přírodu, tak se tu toho pro vás také najde docela dost. Jsou tu Mladečské a Javořické jeskyně, ale třeba i spousta turistických a cykloturistických tras, které vás provedou nejhezčími místy tohoto kraje. A jestliže na aktivní dovolenou moc nejste, nejspíš vás zlákají místní vína nebo slavné olomoucké tvarůžky.

Jakub Hejdánek (Jakub)
  • aktualizace: 6.9.2011
  • vloženo: 8.6.2011

poslat podnět redaktorovi


  • Bezbariérový přístup Většina měst v oblasti je bez bariér, v přírodě je to trochu horší
  • Vhodné pro děti od věku 1

Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu