Tovačov

Tovačov najdete v samém srdci úrodné Hané na řece Moravě. Poklidné městečko mezi několika rybníky bylo založeno v roce 1475. Stalo se tak jedním z nejstarších měst založených v renesanci. Tovačovský zámek patří mezi významné architektonické památky a určitě byste si ho neměli nechat ujít. Najdete ho zcela jednoduše podle ...

zobrazit celý text

M-hodnocení7,0

  • Udělené hodnocení: 70

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Tovačov najdete v samém srdci úrodné Hané na řece Moravě. Poklidné městečko mezi několika rybníky bylo založeno v roce 1475. Stalo se tak jedním z nejstarších měst založených v renesanci. Tovačovský zámek patří mezi významné architektonické památky a určitě byste si ho neměli nechat ujít. Najdete ho zcela jednoduše podle "Spanilé věže", která je dominantou celého města. Zajděte se také podívat na radnici s renesančním portálem a kašnu z roku 1694. Díky velkému zájmu turistů se můžete spolehnout na kvalitní ubytovací a stravovací služby ve městě.

Katka Záhorková (Katka)
  • aktualizace: 14.8.2013
  • vloženo: 5.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu