Karlštejn

Karlštejn samozřejmě znáte jako nejslavnější český hrad. Stejné jméno nese také městečko pod ním. Je to klaslcké turistické místo plné restaurací a ubytovacích kapacit dobře připravené na každoroční silné nájezdy turistů. Určitě stojí za to si nechat více času a kromě hradu navštívit i jeho krásné okolí. Můžete se projít ...

zobrazit celý text

M-hodnocení7,0

  • Udělené hodnocení: 70

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Karlštejn samozřejmě znáte jako nejslavnější český hrad. Stejné jméno nese také městečko pod ním. Je to klaslcké turistické místo plné restaurací a ubytovacích kapacit dobře připravené na každoroční silné nájezdy turistů. Určitě stojí za to si nechat více času a kromě hradu navštívit i jeho krásné okolí. Můžete se projít mezi vinicemi a nebo se zajít podívat do známého nedalekého lomu Amerika. Městečko i jeho okolí je součástí Národní přírodní rezervace Karlštejn.

Administrace Mraveniště (Admin)
  • aktualizace: 28.11.2013
  • vloženo: 4.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu