Dobříš

Malebné městečko uprostřed Brd je známé zejména díky svému zámku. Trojkřídlý rokokový zámek je obklopen nádherným anglickým parkem a francouzskou zahradou se sochařskou výzdobou. V zámku je také otevřeno muzeum s expozicí motocyklů. Hned naproti stojí kostel sv. Nejsvětější Trojice v novobarokní úpravě z roku 1907. Ale nejen za památkami ...

zobrazit celý text

M-hodnocení7,0

  • Udělené hodnocení: 70

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Malebné městečko uprostřed Brd je známé zejména díky svému zámku. Trojkřídlý rokokový zámek je obklopen nádherným anglickým parkem a francouzskou zahradou se sochařskou výzdobou. V zámku je také otevřeno muzeum s expozicí motocyklů. Hned naproti stojí kostel sv. Nejsvětější Trojice v novobarokní úpravě z roku 1907. Ale nejen za památkami se do Dobříše vypravte. Díky krásným brdským lesům si na své přijdou také vyznavači turistiky, cyklistiky a v zimě i běžkaři.

Administrace Mraveniště (Admin)
  • aktualizace: 25.11.2013
  • vloženo: 5.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu