Dobřichovice

Dobřichovice jsou známé letovisko a výletní místo. Najdete je na břehu Berounky nedaleko Karlštejna. Často také slouží jako výchozí bod pro výlety do Českého krasu a nebo právě na Karlštejn. Po celou dobu své existence patřila obec Rytířskému řádu Křižovníků s červenou hvězdou. Ti zde také vystavěli zámek se zahradou ...

zobrazit celý text

M-hodnocení7,0

  • Udělené hodnocení: 70

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Dobřichovice jsou známé letovisko a výletní místo. Najdete je na břehu Berounky nedaleko Karlštejna. Často také slouží jako výchozí bod pro výlety do Českého krasu a nebo právě na Karlštejn. Po celou dobu své existence patřila obec Rytířskému řádu Křižovníků s červenou hvězdou. Ti zde také vystavěli zámek se zahradou nebo barokní kapli sv. Judy Tadeáše. Zámek je v současnosti častými místem konání nejrůznějších kulturních a společenských akcí. Dobřichovice byly v minulosti několikát silně zasaženy povodněmi a naposledy to bylo v roce 2002.

Administrace Mraveniště (Admin)
  • aktualizace: 21.11.2013
  • vloženo: 4.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu