Černošice

Černošice jsou známé jako rekreační městečko v údolí u řeky Berounky. Atmosféru plnou bezstarostného letního odpočinku v Černošicích doplňují krásné letní vily z počátku 20. století. Nejvýraznější stavbou ve městě je samozřejmě kostel. Ten místní je zasvěcen Nanebevzetí Panny Marie a pochází ze 14. století. Později ovšem prošel výraznou barokní ...

zobrazit celý text

M-hodnocení6,0

  • Udělené hodnocení: 60

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Černošice jsou známé jako rekreační městečko v údolí u řeky Berounky. Atmosféru plnou bezstarostného letního odpočinku v Černošicích doplňují krásné letní vily z počátku 20. století. Nejvýraznější stavbou ve městě je samozřejmě kostel. Ten místní je zasvěcen Nanebevzetí Panny Marie a pochází ze 14. století. Později ovšem prošel výraznou barokní přestavbou. Otevřeno je zde několik kulturních zařízení včetně kina a pro sportovce je otevřen zimní stadion, městská pláž, skatepark a dostatek cyklotras a turistických tras v okolí.

Administrace Mraveniště (Admin)
  • aktualizace: 21.11.2013
  • vloženo: 16.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu