Tišice

Tišice je středočeská obec na pravém břehu Labe. Najdete ji asi 10 km od Mělníka. Tišice nabízí dostatek příležitostí jak ke sportování tak k relaxaci. Oblíbená je zejména cyklistika a v poslední době i in-line bruslení, turistika, koupání v pískovně, houbaření, rybaření na místních vodních plochách, např. Staré Labe -nazývané ...

zobrazit celý text

M-hodnocení6,0

  • Udělené hodnocení: 60

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Tišice je středočeská obec na pravém břehu Labe. Najdete ji asi 10 km od Mělníka. Tišice nabízí dostatek příležitostí jak ke sportování tak k relaxaci. Oblíbená je zejména cyklistika a v poslední době i in-line bruslení, turistika, koupání v pískovně, houbaření, rybaření na místních vodních plochách, např. Staré Labe -nazývané rybářským rájem. Pro myslivce a střelce je zde otevřena moderní vybavená střelnice na asfaltové terče se stylovou mysliveckou klubovnou. K dlouhým vycházkám lákají staré lužní lesy podél Labe. Večery si návštěvníci mohou zkrátit v letních měsících návštěvou letního kina či restaurací s venkovním posezením. V zimních měsících jsou pak připravovány kulturní akce v místním sále.

Administrace Mraveniště (Admin)
  • aktualizace: 20.12.2013
  • vloženo: 9.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu