Dobrovice

Dobrovice jsou město nedaleko Mladé Boleslavi. Na místním nádraží je odhalena pamětní deska Bohumilu Hrabalovi, právě zde totiž sloužil za protektorátu jako výpravčí. V centru najdete krásnou a historicky cennou renesanční radnici z počátku 17. století. Část místního zámku byla přestavěna na cukrovar a lihovar a je zde otevřeno muzeum ...

zobrazit celý text

M-hodnocení6,0

  • Udělené hodnocení: 60

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Dobrovice jsou město nedaleko Mladé Boleslavi. Na místním nádraží je odhalena pamětní deska Bohumilu Hrabalovi, právě zde totiž sloužil za protektorátu jako výpravčí. V centru najdete krásnou a historicky cennou renesanční radnici z počátku 17. století. Část místního zámku byla přestavěna na cukrovar a lihovar a je zde otevřeno muzeum věnované cukrovarnictví a pěstování řepy. Na výlet si zajeďte do nedalekých Jabkenic za krásnou přírodou a do památníku Bedřicha Smetany.

Administrace Mraveniště (Admin)
  • aktualizace: 21.11.2013
  • vloženo: 9.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu