Kácov

Kácov je oblíbené sázavské letovisko. Býval jím i za první republiky, kdy se do nej jezdilo Posázavským pacifikem. Dneska sem mnoho návštěvníků dorazí na kole nebo na lodi. A co je tedy místní hlavní atrakcí? Možná že krásný zámek s namalovanými postavami panstva. Spíše to ale bude pivovar pod ním ...

zobrazit celý text

M-hodnocení7,0

  • Udělené hodnocení: 70

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Kácov je oblíbené sázavské letovisko. Býval jím i za první republiky, kdy se do nej jezdilo Posázavským pacifikem. Dneska sem mnoho návštěvníků dorazí na kole nebo na lodi. A co je tedy místní hlavní atrakcí? Možná že krásný zámek s namalovanými postavami panstva. Spíše to ale bude pivovar pod ním, který je v létě doslova obležený vodáky a cyklisty. Ubytování zde najdete dostatek, v létě jsou zde otevřeny dva kempy. Na zámku navštivte menší muzeum, podpoříte tak záchranu unikátního objektu. Proslavená je také místní pouť, která se koná třetí neděli v srpnu.

Katka Záhorková (Katka)
  • aktualizace: 26.11.2013
  • vloženo: 17.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu