Čelákovice

Čelákovice se rozložiiy na levém břehu Labe uprostřed typické polabské krajiny plné voňavých borovicových lesů. Krajina bez velkých převýšení je vhodná pro cyklistiku, turistiku a na své si také přijdou houbaři, pro které jsou okolní lesy opravdovým rájem. Také samotné Čelákovice mají několik zajímavých památek. Je to zejména kostel Nanebevzetí ...

zobrazit celý text

M-hodnocení7,0

  • Udělené hodnocení: 70

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Čelákovice se rozložiiy na levém břehu Labe uprostřed typické polabské krajiny plné voňavých borovicových lesů. Krajina bez velkých převýšení je vhodná pro cyklistiku, turistiku a na své si také přijdou houbaři, pro které jsou okolní lesy opravdovým rájem. Také samotné Čelákovice mají několik zajímavých památek. Je to zejména kostel Nanebevzetí Panny Marie a hned vedle stojí mohutná tvrz, kde je otevřeno muzeum. Trošku stranou stojí krásná funcionalistická budova Volmanovy vily, kterou najdete v každé učenici o architektuře. Není přístupná a je v současné době prochází rekonstrukcí. V Čelákovicích najdete dostatek příležitostí ke kulturnímu i sportovnímu životu a kdyby ne tak do Prahy je to jen kousek.

Administrace Mraveniště (Admin)
  • aktualizace: 21.11.2013
  • vloženo: 3.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu