M-hodnocení6,0

  • Udělené hodnocení: 60

0 hodnocení

Máte rádi místa s krásným výhledem do dálek? Na stránce "Rozhledny a vyhlídky" najdete přehled rozhleden a vyhlídek z celé České republiky, který jsem pro vás připravil. Stačí si je jen zobrazit na mapě, pak jednoduše zjistíte, které rozhledny nebo vyhlídky jsou ve Vašem okolí. Pokud si zobrazíte detailní informace o dané rozhledně, najdete tam i kontaktní údaje, takže můžete následně zjistit otvírací dobu atp. U každé rozhledny najdete i další tipy na zajímavá místa v okolí, takže pokud budete chtít spojit návštěvu rozhledny nebo vyhlídky i s další aktivitou, doporučíme Vám i takováto místa poblíž rozhledny, kterou chcete navštívit.

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 12.8.2011
  • vloženo: 15.7.2011

poslat podnět redaktorovi


Mapa

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Počet nalezených záznamů na mapě: 0zobrazit jako slideshow


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit

Co by vás ještě mohlo zajímat

Kam s dětmi

Kam s dětmi

Tak co vymyslíme na víkend pro prcky? Kam pojedeme? Co budeme dělat? Otázky, které si pravidelně pokládá každý rodič. Ano, ano. Děti! Ti nádherní malí ... více info...

Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu