VILLA PYŠELY

adresa: Průběžná 303, PYŠELY, 251 67
tel.: 604 738 990
web: www.pysely.ic.cz, e-mail: karel_hendl@volny.cz

M-hodnocení0,2

  • Udělené hodnocení: 2

1 uživatelských hodnocení


Informace o ubytování

Mravenec Šedivý (Mravenec_sedivy)
  • aktualizace: 29.1.2012
  • vloženo: 29.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

  • 3
    • Udělené hodnocení: 3
  • Přidáno: 19.9.2013
Recenze ubytování Villa Pyšely
Jsme parta cyklistů, většinou již seniorů, máme ledacos za sebou. Bylo nás v této vile ubytováno 11, ženy i muži, jeden necyklista, ale ryblář.
Tuto vilu jsme si vybrali z několika důvodů. Hlavní důvod byl ten, že jsme chtěli jezdit kolem řeky Sázavy, poznat její okolí. Místo ubytování se nám jevilo příhodné .A další důvod byl ten, že je to v nabídce vila velkokapacitní, slibované vybavení bylo úžasné . Ale sliby chyby.
Parkování aut: slíbené na zahradě, auta stála venku před domem
Uložení kol: slibované v garáži, ovšem tam se jich vešlo pouze 8,dvě kola stála v zahradě.
Pokoje: dva dvoulůžkové v přízemí studené, chladné, vlhké. V patře vyhovující . Povlečení čisté.
Koupelny a WC : slibované 2 koupelny a sprcha .K dispozici jedna koupelna a jedna sprcha. Koupelna vyhovující, sprcha opatřená hnusným lepícím se závěsem. Když to šlo, využívali jsme koupelnu. WC slibované 3, k dispozici 2. U jednoho ulomená klika, raději jsme nezavírali, nešlo potom otevřít. K dispozici 4 roličky WC papíru .Na umyvadlech bylo mýdlo . Pro každého účastníka k dispozici ručník.
Společné prostory: slibované 2 obývací pokoje s jídelnou, k dispozici jeden, ale vešli jsme se. Na fotkách slibovaný krb, v obýváku který jsme měli k dispozici nebyl. Centrální vytápění - nenašli jsme.
Kuchyň: slibované dvě kuchyně, to by souhlasilo. V kuchyni v přízemí pouze rychlovarná konvice, dřez s teplou a studenou vodou, a hotovo. Malinkatá kuchyňská linka. Možnost vaření žádná. Nádobí minimum, vlastně skoro žádné. Druhá kuchyň velká, ale rovněž co se týče nádobí naprosto nevybavená. Minimum příborů, skleniček, hrnků, kastrolů, hrnců, pánví. Abychom se všichni měli z čeho najíst a napít, tak jsme neustále myli nádobí. U vaření to samé. Slibovaný sporák s troubou - trouba totálně vybrakovaná nefunkční, ze čtyř plotýnek funkční pouze dvě. Mikrovlnka nikde. Rychlovarná konvice ne moc vábná. Lednička malá, pro 11 lidí naprosto nedostačující. Vše jsme museli nejdříve umýt. K dispozici dvě utěrky, trochu jaru, nějaký ten hadřík, drhlenka.
Posezení venku: slibovaný krb a gril, to ano. Využili jsme jenom jednou. Nebyl rovněž nijak přívětivý, posezení u krbu téměř žádné, jen pro dva, co grilovali.
Co jsme také velice postrádali bylo sušení oděvů. Jednou jsme totálně zmokli. K dispozici žádný sušák, věci jsme sušili tři dny na pokojích a tak všelijak.
Při porovnání slibovaného a skutečnosti jsme byli velice zklamaní. Zažili jsme na svých cestách ledacos, ale toto ještě ne. Kdyby nabídka odpovídala skutečnosti, tak jsme se lépe vybavili a nebyli tak zklamaní.
Cena: za jednu noc za jednu osobu 250 Kč.
Tyto řádky píšu především pro další zájemce o ubytování, aby měli možnost se připravit.
Panu domácímu budiž ke cti, že teplé vody bylo vždy dostatek.
Cyklisté z Moravské Třebové
A kolem Sázavy a na Sázavě je opravdu moc krásně.
napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu