Lázně Bělohrad

Lázně Bělohrad jsou malé podkrkonošské městečko. Nejvíce je proslavily místní lázně, které využívají léčebných účinků ložisek rašeliny v okolí. Najdete zde tedy vše, co mají správné lázně mít. Město má ve svém okolí dostatek cílů pro delší i kratší výlety. Nedávno zde byl zcela vybudován nový lázeňský resort. K vybavení ...

zobrazit celý text

M-hodnocení7,0

  • Udělené hodnocení: 70

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Lázně Bělohrad jsou malé podkrkonošské městečko. Nejvíce je proslavily místní lázně, které využívají léčebných účinků ložisek rašeliny v okolí. Najdete zde tedy vše, co mají správné lázně mít. Město má ve svém okolí dostatek cílů pro delší i kratší výlety. Nedávno zde byl zcela vybudován nový lázeňský resort. K vybavení lázní i města patří dostatek kulturních zařízení i sportovišť. Nabídka kulturních akcí je velmi široká od koncertů, přednášek a divadelních představení po plesy a besedy se zajímavými osobnostmi. V Bělohradě se narodil se známý spisovatel Karel Václav Rais, kterému je věnováno malé muzeum.

Katka Záhorková (Katka)
  • aktualizace: 19.2.2013
  • vloženo: 4.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu