Žamberk

Díky své výhodné poloze v údolí řeky Orlice, zeleni, perfektnímu sportovnímu zázemí a nedalekým Orlickýcm horám se stalo ze Žamberka oblíbené místo pro dovolenou. Učitě po zásluze si nechává říkat "brána Orlických hor." A co tedy všechno vám může město nabídnout? Centrum města je chráněno jako památková zóna. Původní secesní ...

zobrazit celý text

M-hodnocení7,0

  • Udělené hodnocení: 70

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Díky své výhodné poloze v údolí řeky Orlice, zeleni, perfektnímu sportovnímu zázemí a nedalekým Orlickýcm horám se stalo ze Žamberka oblíbené místo pro dovolenou. Učitě po zásluze si nechává říkat "brána Orlických hor." A co tedy všechno vám může město nabídnout? Centrum města je chráněno jako památková zóna. Původní secesní zámek je dnes sídlem střední školy. Ale v jeho parku najdete oázu po toulkách po městě. Prohlédnout si můžete muzeum a zajít za kulturou do Divišova divadla, kde provozují také kino. Sportovcům se otevírá celá řada možností od aquaparku po hustou síť cyklostezek a turistických tras. To vše s dostatkem ubytovacích i stravovacích kapacit. No zkrátka je tu vše co očekáváte od turistického centra.

Katka Záhorková (Katka)
  • aktualizace: 25.7.2013
  • vloženo: 4.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu