Chabařovice

Chabařovice najdete nedaleko Ústí nad Labem a tak se v minulosti také stalo jeho součástí. Za rozkvětem města stojí zejména těžba uhlí, která ovšem málem přinesla městu i zkázu. Chabařovice měly podlehnout těžebním strojům v roce 1997. Těsně po revoluci ovšem vláda od tohoto záměru odstoupila. A je to dobře ...

zobrazit celý text

M-hodnocení6,0

  • Udělené hodnocení: 60

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Chabařovice najdete nedaleko Ústí nad Labem a tak se v minulosti také stalo jeho součástí. Za rozkvětem města stojí zejména těžba uhlí, která ovšem málem přinesla městu i zkázu. Chabařovice měly podlehnout těžebním strojům v roce 1997. Těsně po revoluci ovšem vláda od tohoto záměru odstoupila. A je to dobře, protože se zde zachovalo krásné historické centrum s dominantním kostelem Narození Panny Marie. Okolí je plné rybníků a vodních ploch a nabízí tak příjemné podmínky pro cykloturistiku i turistiku.

Katka Záhorková (Katka)
  • aktualizace: 28.10.2013
  • vloženo: 5.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu