Vítkov

Vítkov se rozložil mezi údolími řek Moravice a Odry. Najdete jej severovýchodně od Olomouce v členité krajině Vítkovické vrchoviny. Právě krása a čistota krajiny se vzácnou florou i faunou láká v zejména v letní sezóně mnoho zájemců. Cyklisté rádi využívají cyklotrasy vedoucí podél toku obou řek. V samotném Vítkově najdete ...

zobrazit celý text

M-hodnocení5,0

  • Udělené hodnocení: 50

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Vítkov se rozložil mezi údolími řek Moravice a Odry. Najdete jej severovýchodně od Olomouce v členité krajině Vítkovické vrchoviny. Právě krása a čistota krajiny se vzácnou florou i faunou láká v zejména v letní sezóně mnoho zájemců. Cyklisté rádi využívají cyklotrasy vedoucí podél toku obou řek. V samotném Vítkově najdete také několik architektonicky zajímavých staveb, zejména je to tzv. Vítkovická katedrála postavená v novogotickém stylu. Ve městě můžete navštívit také muzeum a kino.

Katka Záhorková (Katka)
  • aktualizace: 19.9.2013
  • vloženo: 5.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu