Hradec nad Moravicí

Hradec nad Moravicí má mnoho předností, pro které se vyplatí si do něj naplánovat výlet. Hlavním magnetem na turisty je romantická stavba zámku, který stojí na místě bývalého sídla Přemyslovců. kromě zámku stojí za zhlédnutí kostel sv. Petra a Pavla ze 14. století, křížová cesta zvaná Kalvárie, rozhledna Šance a ...

zobrazit celý text

M-hodnocení7,0

  • Udělené hodnocení: 70

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Hradec nad Moravicí má mnoho předností, pro které se vyplatí si do něj naplánovat výlet. Hlavním magnetem na turisty je romantická stavba zámku, který stojí na místě bývalého sídla Přemyslovců. kromě zámku stojí za zhlédnutí kostel sv. Petra a Pavla ze 14. století, křížová cesta zvaná Kalvárie, rozhledna Šance a technickou stavbu papírenského náhonu. Městem protéká říčka Moravice, jejíž malebné údolí patří k nejkrásnějším v České republice. Malebná příroda společně s výborně zajištěným zázemím v podobě turistických stezek, cyklostezek, kvalitního ubytování i stravování vynáší Hradec nad Moravicí na výsluní zájmu turistů.

Katka Záhorková (Katka)
  • aktualizace: 22.7.2013
  • vloženo: 9.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu