Olešnice

Olešnice je malé město na soutoku Hodonínky a Veselského potoka uprostřed Hornosvratecké vrchoviny. Čistá příroda a vysoký počet přírodních zajímavostí v okolí je zárukou, že si zde jako turisté přijdete na své. Vydejte se na toulky po romantickém přírodním parku Svratecká hornatina. V samotné Olešnici můžete obdivovat empírový kostel sv ...

zobrazit celý text

M-hodnocení7,0

  • Udělené hodnocení: 70

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Olešnice je malé město na soutoku Hodonínky a Veselského potoka uprostřed Hornosvratecké vrchoviny. Čistá příroda a vysoký počet přírodních zajímavostí v okolí je zárukou, že si zde jako turisté přijdete na své. Vydejte se na toulky po romantickém přírodním parku Svratecká hornatina. V samotné Olešnici můžete obdivovat empírový kostel sv. Vavřince a hřbitovní kostel sv. Mikuláše. Zajít můžete do muzea historických vozidel, muzea strašidel a na exkurzi do modrotiskové dílny. V zimě si vyznavači zimních sportů můžou užít v nedalekém lyžařském areálu.

Administrace Mraveniště (Admin)
  • aktualizace: 9.10.2013
  • vloženo: 26.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu