Letovice

Letovice leží na soutoku Křetínky a Svitavy. Na svém jižním okraji sousedí s malebnou krajinou přírodního parku Halasovo Kunštátsko a je proto více než vhodným místem pro výlety i dovolené. V samotných Letovicích můžete obdivovat zámek, kostel sv. Prokopa, barokní komplex kláštera Milosrdných bratří nebo stále ještě funkční vodárenskou věž ...

zobrazit celý text

M-hodnocení6,0

  • Udělené hodnocení: 60

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Letovice leží na soutoku Křetínky a Svitavy. Na svém jižním okraji sousedí s malebnou krajinou přírodního parku Halasovo Kunštátsko a je proto více než vhodným místem pro výlety i dovolené. V samotných Letovicích můžete obdivovat zámek, kostel sv. Prokopa, barokní komplex kláštera Milosrdných bratří nebo stále ještě funkční vodárenskou věž z roku 1911. Stále více oblíbeným cílem výletů pro děti se stal keltský skanzen Isarno, který najdete nedaleko vodní hráze vodní nádrže Letovice.

Administrace Mraveniště (Admin)
  • aktualizace: 7.10.2013
  • vloženo: 4.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu