Lužické hory a Ještědský hřbet

Lužické hory byly v minulosti zlikvidované necitlivými zásahy člověka, dnes už je ale situace zcela jiná. Těšte se na hluboké lesy a pískovcové skály a vůbec na pěknou přírodu. Pokud holdujete pěší turistice, bude se vám tu líbit. Navíc můžete vyjet na horu Ještěd a prohlédnout si architektonicky cenný vysílač ...

zobrazit celý text

M-hodnocení7,0

  • Udělené hodnocení: 70

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Lužické hory byly v minulosti zlikvidované necitlivými zásahy člověka, dnes už je ale situace zcela jiná. Těšte se na hluboké lesy a pískovcové skály a vůbec na pěknou přírodu. Pokud holdujete pěší turistice, bude se vám tu líbit. Navíc můžete vyjet na horu Ještěd a prohlédnout si architektonicky cenný vysílač a rozhlédnout se po celé Liberecké kotlině (za dobrého počasí jsou vidět i Krkonoše), dále je tu třeba přírodní zajímavost Panská skála, hrad Sloup nebo Kamenický Šenov se sklářským muzeem.

Katka Záhorková (Katka)
  • aktualizace: 14.9.2012
  • vloženo: 8.6.2011

poslat podnět redaktorovi


  • Bezbariérový přístup Města v oblasti jsou téměř bez bariér, v horách to je ale horší
  • Vhodné pro děti od věku 1

Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu