Valtice

Valtice - hlavní město vína. Bohatá tradice a folklor, zajímavá a dlouhá historie, památky zapsané na světovém seznamu Unesco, řady vinic na okolních kopcích, to vše jsou Vatlice. Menší městečko nedaleko hranic s Rakouskem je na zájem turistů dobře připraveno. Kromě zámku stojí za pozornost krásné historické centrum a vlastně celé ...

zobrazit celý text

M-hodnocení6,0

  • Udělené hodnocení: 60

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Valtice - hlavní město vína. Bohatá tradice a folklor, zajímavá a dlouhá historie, památky zapsané na světovém seznamu Unesco, řady vinic na okolních kopcích, to vše jsou Vatlice. Menší městečko nedaleko hranic s Rakouskem je na zájem turistů dobře připraveno. Kromě zámku stojí za pozornost krásné historické centrum a vlastně celé okolí města. To je právě jako krajinný celek zapsáno na seznam světového dědictví Unesco. Místo jako stvořené na pohodovou dovolenou. Připraveny jsou cyklostezky a turistické trasy k tomu nejzajímavějšímu, co tu lze vidět. Od května 2013 je zde otevřena naprostá novinka - stezka bosou nohou. Pět kilometrů chůze naboso vám přinese zcela nové vjemy.

Katka Záhorková (Katka)
  • aktualizace: 15.10.2013
  • vloženo: 27.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu