Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou nemá sice ani tisíc obyvatel, v době letních nebo zimních prázdnin je tu však mnohem víc lidí, než byste čekali. Pec pod Sněžkou je totiž vyhlášené horské středisko, které se dokáže postarat jak o milovníky lyžování, tak i o turisty, kteří preferují chůzi po horách nebo jízdu ...

zobrazit celý text

M-hodnocení8,0

  • Udělené hodnocení: 80

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Pec pod Sněžkou nemá sice ani tisíc obyvatel, v době letních nebo zimních prázdnin je tu však mnohem víc lidí, než byste čekali. Pec pod Sněžkou je totiž vyhlášené horské středisko, které se dokáže postarat jak o milovníky lyžování, tak i o turisty, kteří preferují chůzi po horách nebo jízdu na kole.

Petr Novák (Peta)
  • aktualizace: 27.4.2012
  • vloženo: 13.7.2011

poslat podnět redaktorovi


Historie

Pec pod Sněžkou vznikla někdy v šestnáctém století, ale první písemný záznam pochází až z roku 1790. Původně se zde těžilo dřevo, dnes Pec láká především turisty.


Sport

Vyrazit si můžete do hor a určitě budete spokojení, ať už přijedete s lyžemi, s koly nebo jen s baťohem a pevnými botami. Tady jste totiž přímo v Krkonoších.

více informací o sportu v této lokalitě najdete na našem portálu sport.mraveniste.cz


Ubytování

Pec pod Sněžkou je sice malá, ale na turisty je dobře připravená, hotelů je tu dost.

více informací o ubytování v této lokalitě najdete na našem portálu ubytovani.mraveniste.cz


Doprava

Pec pod Sněžkou MHD nemá.Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu