Harrachov

Město Harrachov je oblíbenou turistickou destinací v Krkonoších a zábavu si tu užijete v létě i v zimě. Naše nejvyšší hory si můžete projít hezky po svých, na kole nebo na lyžích a Harrachov je perfektní základna pro vaše výlety. Ve městě stojí za vidění Muzeum skla, skokanské můstky nebo ...

zobrazit celý text

M-hodnocení7,0

  • Udělené hodnocení: 70

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Město Harrachov je oblíbenou turistickou destinací v Krkonoších a zábavu si tu užijete v létě i v zimě. Naše nejvyšší hory si můžete projít hezky po svých, na kole nebo na lyžích a Harrachov je perfektní základna pro vaše výlety. Ve městě stojí za vidění Muzeum skla, skokanské můstky nebo ojedinělá ozubnicová železnice, která spojuje město s Tanvaldem.

Petr Novák (Peta)
  • aktualizace: 23.10.2012
  • vloženo: 13.7.2011

poslat podnět redaktorovi


Historie

Na místě dnešního Harrachova stála v sedmnáctém století obec Dörfl, v osmnáctém století byla přejmenována na Harrachov. V roce 1712 zde byla založena sklárna, která je dnes druhá nejstarší v České republice.


Ubytování

Hotelů a dalších možností k ubytování je ve městě dostatek.

více informací o ubytování v této lokalitě najdete na našem portálu ubytovani.mraveniste.cz


Doprava

MHD v Harrachově jezdí, ovšem jen během turistické sezóny v létě a v zimě. Jízdní řád najdete na http://www.busline.cz/UserFiles/File/jrady/67007901.htm.


Stravování

Harrachov je připravený na nápory turistů, takže restaurací je tam dost.

více informací o stravování v této lokalitě najdete na našem portálu restaurace.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu