Teplice nad Metují

Teplice nad Metují leží jak název napovídá na řece Metuji. Na hranici s Polskem to místní mají co by kamenen dohodil. Město je součástí CHKO Broumovsko a tak je krásná krajina a čisté povětří samozřejmostí. Nedaleko Teplic leží veice navštěvované Adšpašsko - teplické skály, ale najdete zde dost jiných stejně zajímavých ...

zobrazit celý text

M-hodnocení7,0

  • Udělené hodnocení: 70

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Teplice nad Metují leží jak název napovídá na řece Metuji. Na hranici s Polskem to místní mají co by kamenen dohodil. Město je součástí CHKO Broumovsko a tak je krásná krajina a čisté povětří samozřejmostí. Nedaleko Teplic leží veice navštěvované Adšpašsko - teplické skály, ale najdete zde dost jiných stejně zajímavých míst, kde se nebudete mačkat s davy. V Teplicích najdete dostatek ubytovacích kapacit a také sportovišť, turistických i běžeckých tras. Máte-li rádi hory, spojte návštěvu města s každoročním Mezinárodním festivalem horolezeckých filmů.

Katka Záhorková (Katka)
  • aktualizace: 18.3.2013
  • vloženo: 4.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu