M-hodnocení7,1

  • Udělené hodnocení: 71

1 hodnocení

Rádi byste v Praze někam o víkendu vyrazili, ale schází vám inspirace a uvítáte nějaké tipy, kam v Praze o víkendu? Z celé Prahy jsem posbíral ty nejzajímavější tipy na víkend, které Vás možná nadchnou. Nechte si jednotlivé tipy, kam o víkendu v Praze zobrazit v mapě, protože pak velmi jednoduše zjistíte, která doporučená místa jsou ve Vaší blízkosti. Pokud si rozkliknete detail daného doporučení na víkend, můžete se dovědět další důležité informace o okolí daného místa (další místa stojící za návštěvu) nebo třeba kontaktní a rezervační údaje. Zajímavé pro Vás také mohou být recenze na dané doporučení od ostatních uživatelů.

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 5.9.2011
  • vloženo: 8.7.2011

poslat podnět redaktorovi


Mapa

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Počet nalezených záznamů na mapě: 0zobrazit jako slideshow


Recenze a hodnocení uživatelů

  • 9
    • Udělené hodnocení: 9
  • Přidáno: 11.10.2014
Hezké ráno, ráda bych Vás pozvala na dnešní REVMADEN, který se odehraje u příležitosti Světového dne artritidy. Jedná se o již druhý ročník akce .

REVMADEN se uskuteční na Václavském náměstí a v OC Galerie Harfa od 10.00 do 18.00 hod.

Lékaři a revmatologické sestry zde budou pomáhat zájemcům z řad široké veřejnosti odhalit případná kloubní onemocnění. Včasná diagnostika a zahájení léčby je totiž u revmatických chorob klíčové. Jejich brzké odhalení a vhodná léčba mohou odvrátit i trvalé poškození kloubů, které je nevratné. Snahou akce je také
vyvrátit mýty o revmatických onemocněních a zvýšit jejich včasné odhalení. Přijde se i Vy podívat na tuto akci a dozvědět se více.

Bolesti kloubů totiž bohužel trápí lidi v každém věku a dokáží zkrátit život. Pojďte jim vzdorovat.
napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu