Apartmá DOMEČEK

adresa: Lipová - Lázně 480, Lipová - Lázně, 79061
web: , e-mail: com@mraveniste.cz

M-hodnocení5,0

 • Udělené hodnocení: 50

0 uživatelských hodnoceníTypy pokojů:
celkem:4

Vybavení pokojů:

 • chladnička
 • koupelna
 • kuchyně / ap.
 • TV / SAT
 • WC

Vybavení hotelu a služby

 • parkoviště
 • zahrada / louka

Samostatné stravování: ano

Informace o ubytování

Další služby

Apartmá DOMEČEK je samostatný rodinný domek, jehož součástí je zahrada, kryté stání pro osobní vůz, šopka pro uložení sportovního a turistického vybavení, kotec pro psa.
Celý komplex je oplocen, na zahradě je možné posezení nebo rozdělání ohně. Dále nabízíme ubytování v rodinném domku v Apartmá Věra nebo Apartmá Petra – nachází se v sousedství Apartmá Domeček.

Místa v okolí

V blízkosti se nachází Lázně Jeseník ( zakladatel přírodní léčitel V.Priessnitz ), turistická a lyžařská střediska Ramzová, Petříkov, Červenohorské sedlo a oblast Pradědu.

Sport a rekreace

KOUPÁNÍ: krytý bazén v České Vsi, krytý bazén s vířivou vanou v Lázních Jeseník - s možností zakoupení léčebných procedur, městské koupaliště v Jeseníku, termální koupaliště ve Velkých Losinách ( cca 35 km), přírodní koupaliště v Písečné, zatopené lomy v Uhelné, Černé Vodě a Žulové, Nyské a Otmuchovské jezero v POLSKU.

LYŽOVÁNÍ: lyžařská střediska Miroslav a Lázeňský vrch v Lipové - lázních, Ramzová,Čerňava, Ostružná, Petříkov, Červenohorské sedlo - v lyžařských střediscích pracují lyžařské školy, je možnost zapůjčení lyžařského vybavení. V Horní Lipové jsou udržované běžecké stopy, další možnosti existují v Ostružné-Petříkově, nebo po hřebeni Hrubého Jeseníku až na Praděd.

TURISTIKA: rozsáhlá síť turistických a cykloturistických tras po celých Jeseníkách nebo v Rychlebských horách. V apartmánu jsou k dispozici kompletní turistické a cykloturistické mapy.

VOLNÝ ČAS: zámek v Javorníku, zámek ve Velkých Losinách, muzeum ve Zlatých Horách, Lázně Karlova Studánka, muzeum hornin a drahokamů v Jeseníku, vodní elektrárna Dlouhé Stráně, krápníkové jeskyně na Pomezí (cca 2 km od Lipové), možnost houbaření, možnost rybolovu na klidné i tekoucí vodě, vyžití pro děti na bobové dráze na Ramzové atd……

Půjčovna sportovních potřeb

- zapůjčení 2 ks horských kol v ceně 150,-Kč za 1 kolo na den

Další informace

Apartmá DOMEČEK se nachází v obci Lipová - lázně, okres Jeseník, v malebném údolí lemovaném horskými masivy Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Obec je známá nejen lázeňskou tradicí ( Lázně Dolní Lipová ), ale také nástupním místem pro turisty a v zimě pro milovníky sjezdového lyžování. Přímo v obci se nachází lyžařské vleky Lázeňský vrch a Miroslav, které nabízí sjezdovky pro všechny kategorie lyžařů. V bezprostředním okolí je také mnoho lyžařských běžeckých tratí.

Ferdinand Mravenečník (Coex)
 • aktualizace: 15.12.2011
 • vloženo: 15.12.2011

poslat podnět redaktorovi


 • Parkoviště

Vybavení a služby

 • Dostupné jazyky: čeština

Ceny a platba

Ceník
Pobyt do 3 dnů (osoba/den) / Týdenní pobyt (osoba/den , osoba/týd.)
1-4 osoby 260 Kč / Minimálně 6 720,- Kč
5-6 osob 250 Kč / 240 Kč , 1 680Kč/týd.
7 osob 240 Kč / 230 Kč , 1 610 Kč/týd.
8 osob 230 Kč / 220 Kč , 1 540 Kč/týd.
přistýlka 200 Kč / 180 Kč
pes 50 Kč za každý den

Ubytování na 1 noc - 500,-Kč/osoba a noc , minimálně 4 osobyCena nezahrnuje:
- závěrečný úklid – provede ubytovatel za poplatek 250,- Kč/Apt.
(vynesení odpadků a úklid kuchyňského koutu je očekáván od klienta)
- ručníky, čistící prostředky
- pobytovou taxu 12,- Kč ve prospěch obce Lipová-lázně za dosp.osobu a noc

Speciální ceny
Silvestrovský pobyt
Cena 15 000,-Kč za apartmán , max. 8 osob.


   Recenze a hodnocení uživatelů

   Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

   napsat recenzi a hodnotit

   Co by vás ještě mohlo zajímat

   Apartmány v České republice

   Apartmány v České republice

   Pro všechny, kteří se raději ubytovávají v klidnějším prostředí, kde nejsou rušeni ani množstvím lidí ani personálem, je tu stránka "Apartmány v ČR". Zde najdete ... více info...

   Ubytování v Jeseníkách

   Ubytování v Jeseníkách

   Pro případy, že sháníte ubytování v Jeseníkách, jsem pro Vás připravil seznam míst, kde se můžete v Jeseníkách ubytovat. Všechna tato místa si můžete nechat ... více info...

   Moje oblíbené

   Moje uložené

   celkem

   Nahoru
   Dolů

   Vytvořit cestu