Hradecko

Máte rádi cyklistiku? V tom případě budete Hradecko milovat. Tato oblast je velmi dobře značená a dělá vše pro to, aby se zde lidé s koly cítili dobře. Terén navíc není nijak zvlášť náročný, takže můžete vyrazit i s méně zkušenými spolujezdci nebo s dětmi. A zastavit se můžete třeba ...

zobrazit celý text

M-hodnocení7,0

  • Udělené hodnocení: 70

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Máte rádi cyklistiku? V tom případě budete Hradecko milovat. Tato oblast je velmi dobře značená a dělá vše pro to, aby se zde lidé s koly cítili dobře. Terén navíc není nijak zvlášť náročný, takže můžete vyrazit i s méně zkušenými spolujezdci nebo s dětmi. A zastavit se můžete třeba v Hradci Králové, kde není problém strávit i několik dní a pořád navštěvovat nová místa, případně doporučujeme zajet na zámek Karlova Koruna nebo k Památníku bitvy u Chlumu. I bez kol se tu dá dělat spousta zábavných věcí.

Jakub Hejdánek (Jakub)
  • aktualizace: 6.9.2011
  • vloženo: 8.6.2011

poslat podnět redaktorovi


  • Bezbariérový přístup Většina oblasti je bez bariér, především ve městech
  • Vhodné pro děti od věku 1

Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu