DOLINA HORSKÁ CHATA

adresa: Bedřichov 246, BEDŘICHOV U JABLONCE NAD NISOU, 468 12
tel.: 602 426 723
e-mail: brabecpetr@volny.cz

M-hodnocení0,1

 • Udělené hodnocení: 1

2 uživatelských hodnocení


Informace o ubytování

Mravenec Šedivý (Mravenec_sedivy)
 • aktualizace: 27.1.2012
 • vloženo: 27.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

 • 1
  • Udělené hodnocení: 1
 • Přidáno: 6.8.2016
Byli jsme na dovolene v Bedrichove a jeden den jsme zavitali na obed do teto restaurace. Sedli jsme si ke stolum na zahradce u koupaliste a objednali si jidlo - lososa na bylinkach a bucek se spenatem. Servirka si nechala zaplatit ucet predem. Mela snad strach, ze bychom odesli bez placeni? Neresili jsme to a nechali jsme ji i cca 30 Kc spropitne. Jake bylo nase prekvapeni, kdyz nam po zaplaceni rekla, ze nam jidlo (na jejich vlastni!) zahradku neprinese. Kdyz bylo hotove, postavila se mezi dvere a zarvala na nas at si ho odneseme sami.... Jidlo jsme si tedy odnesli a snedli ho. Losos za 250 Kc byl dobre propeceny. Jaka skoda, ze kdyz jsme si po sobe odnaseli talire a sklenicky, tak jsme nestastnou nahodou nadobi rozbili na schodech do restaurace:-).
 • 1
  • Udělené hodnocení: 1
 • Přidáno: 4.1.2013
Včera jsme ve velmi špatném počasí již potřetí navštívili Horskou chatu Dolina,
měli jsme si to rozmyslet už při své druhé návštěvě (dostali jsme od mírně protivné obsluhy zvětralé pivo, expreso bylo řidší než překapávaná káva a po jídle nám nebylo úplně nejlépe...). Déšť nás ovšem donuitil opustit běžky a dát jim ještě šanci.
Po vstupu do restaurace na nás zaútočil velký bojovný pes (sice přivázaný ale je to šok). Průměrně znuděná číšnice nás celkem rychle obsloužila (restaurace je téměř prázdná) pak si ovšem jako jediná v lokále zapálila (je 12:50) a nepěkně provoněla restauraci. Nebylo tam příliš teplo a tak jsme se ani neměli šanci usušit a kvůli mokrým bundám nakonec vzniká konflikt ve kterém nás nepříjemný číšník (vedoucí?) posílá do prdele! Doslova a velmi sprostě...Zaplatit ovšem chtěli - za dvě piva, dvě polévky a čaj 215Kč tedy žádná levnota.
Rozhodně doporučuji vyhnout se této restauraci a to i v případě nouze.
Jindřich

Komentáře (celkem 1)

Dolina
Dolina | 21.3.2013
Dobrý den pane Jindřichu (nevím jak dál),
na ten den si velmi dobře pamatuji nejen já ale i moje paní. Přišli k nám do čerstvě uklizené (kuřácké řádně označené) restaurace dva nadprůměrně protivní hosté, možná právě v důsledku špatného počasí, nevím. Zvolili si občerstvení a byli obslouženi. Bez problému z naší strany. Ovšem do chvíle než paní "Jindřichová" začala na podlahu ždímat Vaše svršky a že tenkrát lilo jak z konve. Naše nedlouho uklizená podlaha se začala měnit v louži. Počkal jsem do vyždímání druhého kusu textilu, v klidu. Při třetím jsem se zeptal zda-li to u Vás doma v obýváku praktikujete stejně. Odpovědí byl výkřik "že jste přece na chatě" načež po krátké výměně názorů jsem Vás skutečně poslal do prdele. Pokud se rozhodnete v budoucnu veřejně prezentovat Vaše názory buďte prosím objektivní a pište pravdu ne pouze polopravdu.
Nevím už jaké jste si u nás dali pivo ale v případě toho nejdražšího byl Váš účet 185,- korun, polévky dáváme 0,5l takže v přepočtu na 1dl není drahá ve srovnání s restauracemi v okolí. Bojového psa nemáme, ano zaštěkal ale to psi dělají. Tady na horách je to zvykem (narozdíl od ždímání svršků na podlahu) mít u domu psa.

Petr Brabec
Dolina Bedřichov
napsat recenzi a hodnotit

Co by vás ještě mohlo zajímat

Chaty a chalupy

Chaty a chalupy

Chaty a chalupy jako ubytovací kapacity jsou velmi často spojovány s klidným prostředím, kde si na začátku Vašeho pobytu vezmete klíče, které na konci zase ... více info...

Ubytování v Jizerských horách

Ubytování v Jizerských horách

Pro případy, že sháníte ubytování v Jizerských horách, jsem pro Vás připravil seznam míst, kde se můžete v Jizerských horách ubytovat. Všechna tato místa si ... více info...

Ubytování v Liberci

Ubytování v Liberci

Pro případy, že sháníte ubytování v Liberci, jsem pro Vás připravil seznam míst, kde se můžete v Liberci ubytovat. Všechna tato místa si můžete nechat ... více info...

Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu