Dobrá čajovna v Českém Krumlově

adresa: Český Krumlov, Latrán 54, Český Krumlov 38101
tel.: 773 905 171
web: www.dobracajovnack.cz, e-mail: drobis.martin@seznam.cz

M-hodnocení7,0

 • Udělené hodnocení: 70

0 uživatelských hodnocení


Informace o restauraci

Jste unaveni chozením po okolních památkách nebo jen toužíte po šálku dobrého čaje? To je pro vás jako stvořena poklidná čajovna s možností příjemného posezení na zahrádce kousek od vstupu do krumlovského zámku. Jak je u Dobrých čajoven zvykem, i tu je pestrá nabídka čerstvých čajů, vyškolená obsluha, klid a pořádek. Dobrá čajovna má ale navíc jedinečnou klášterní zahradu přímo v centru pohádkového Krumlova. Zažijete tu ráj klidu od houfů turistů na okolních ulicích, ale i tak se budete moci kochat krásným výhledem na architektonická díla v zahradě a kolem.

Nechte se unést vůní čaje s kouzlem starých stromů a půvabem okolních staveb. Jen nezapomínejte, že Krumlov je za rohem a také stojí o vaši pozornost.

Petr Vreštiak (Pit)
 • aktualizace: 24.5.2012
 • vloženo: 4.10.2011

poslat podnět redaktorovi


Vybavení a služby


  Ceny a platba

  V poměru k cenám okolních restaurací i jiným čajovnám jsou ceny nižší.


    Recenze a hodnocení uživatelů

    Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

    napsat recenzi a hodnotit

    Co by vás ještě mohlo zajímat

    Čajovna, kam do čajovny

    Čajovna, kam do čajovny

    Čaj. Životabudič, prostředník rozjímání, tradic, meditací a obřadných rituálů. Pro někoho obarvená voda s citrónem a kostkou medu, pro jiné svátost s chvilkou pro sebe ... více info...

    Moje oblíbené

    Moje uložené

    celkem

    Nahoru
    Dolů

    Vytvořit cestu