Chrudimsko - Hlinecko

Oblast Chrudimsko - Hlinecka se rozkládá mezi Ždárskými vrchy a Železnými horami a rozhodně stojí za to sem zajet. Čeká tu na vás hned několik přírodních zajímavosí a rezervací. Celá oblast je navíc velmi dobře propojena turistickými stezkami i trasami pro cyklisty a milovníci aktivní dovolené zde vůbec najdou dostatek možností ...

zobrazit celý text

M-hodnocení7,0

  • Udělené hodnocení: 70

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Oblast Chrudimsko - Hlinecka se rozkládá mezi Ždárskými vrchy a Železnými horami a rozhodně stojí za to sem zajet. Čeká tu na vás hned několik přírodních zajímavosí a rezervací. Celá oblast je navíc velmi dobře propojena turistickými stezkami i trasami pro cyklisty a milovníci aktivní dovolené zde vůbec najdou dostatek možností k pořádnému vysportování se.

Navíc tu na vás čeká historické město Chrudim, Hlinsko se svým skanzenem, kde si můžete prohlédnout, jak se žilo v minulosti, a samozřejmě jsou zde i hrady a zámky. Pokud chcete trochu aktivnější dovolenou a zároveň byste rádi byli daleko od velkých měst, tohle je náš tip.

Jakub Hejdánek (Jakub)
  • aktualizace: 6.9.2011
  • vloženo: 8.6.2011

poslat podnět redaktorovi


  • Bezbariérový přístup Většina měst je bez bariér
  • Vhodné pro děti od věku 1

Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu