Trhová Kamenice

Trhová Kamenice je městys, tedy něco mezi městem a vesnicí. V malebné zalesněné krajině v údolí řeky Chrudimky žije trvale 900 obyvatel. Díky dlouhé historické tradici zde najdete několik historicky cenných budov, z nichž jistě nepřehlédnete věž kostela sv. Filipa a Jakuba. Ani kulturní život zde nezanedbávají. Pro místní i ...

zobrazit celý text

M-hodnocení6,0

  • Udělené hodnocení: 60

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Trhová Kamenice je městys, tedy něco mezi městem a vesnicí. V malebné zalesněné krajině v údolí řeky Chrudimky žije trvale 900 obyvatel. Díky dlouhé historické tradici zde najdete několik historicky cenných budov, z nichž jistě nepřehlédnete věž kostela sv. Filipa a Jakuba. Ani kulturní život zde nezanedbávají. Pro místní i návštěvníky města je otevřené kino, mají zde vlastní muzeum, knihovnu a kulturní dům. V provozu jsou tři sportovní hřiště, tělocvična a v zimě lyžařský areál.

Katka Záhorková (Katka)
  • aktualizace: 24.7.2013
  • vloženo: 27.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu