Skuteč

Skuteč je menší město v Pardubickém kraji chráněné přirozenou hradbou Železných hor a přírodním parkem Údolí Krounky a Novohradky. Toto město je zajímavé nejen krásným okolím. Najdete zde několik historicky významných staveb a také dvě muzea. Ani na sportovce tu nezapomínají a město je vybaveno dostatkem sportovních zařízení, včetně sítě ...

zobrazit celý text

M-hodnocení6,0

  • Udělené hodnocení: 60

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Skuteč je menší město v Pardubickém kraji chráněné přirozenou hradbou Železných hor a přírodním parkem Údolí Krounky a Novohradky. Toto město je zajímavé nejen krásným okolím. Najdete zde několik historicky významných staveb a také dvě muzea. Ani na sportovce tu nezapomínají a město je vybaveno dostatkem sportovních zařízení, včetně sítě cyklostezek v okolí. A pokud máte rádi ode všeho trošku stejně tak jako poklidná městečka, kde se to zrovna nehemží turisty, pak je Skuteč tím správným místem.

Katka Záhorková (Katka)
  • aktualizace: 23.7.2013
  • vloženo: 5.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu