Hodkovice nad Mohelkou

Hodkovice nad Mohelkou jsou historické město rozkládající se na úpatí Lužických hor v krásné krajině říčky Mohelky. Pro dva tisíce obyvatel a řadu návštěvníků se zde nabízí jak řada sportovního tak i kulturního vyžití. Historické jádro města tvoří čtvercové náměstí s pseudorenesanční radnicí a renesančním Ungorvým domem. Ve městském sportovním ...

zobrazit celý text

M-hodnocení6,0

  • Udělené hodnocení: 60

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Hodkovice nad Mohelkou jsou historické město rozkládající se na úpatí Lužických hor v krásné krajině říčky Mohelky. Pro dva tisíce obyvatel a řadu návštěvníků se zde nabízí jak řada sportovního tak i kulturního vyžití. Historické jádro města tvoří čtvercové náměstí s pseudorenesanční radnicí a renesančním Ungorvým domem. Ve městském sportovním areálu najdete halu, fotbalové hřiště, koupaliště a posilovnu, v zimě se hřiště na volejbal změní na kluziště. Lyžování nabízí nedaleký areál Buřin. Město také proslavilo sportovní letiště Aeroklubu Hodkovice nad Mohelkou, kde je možné provozovat i paragliding. Město je napojeno na řadu cyklotras a turistických a běžeckých cest.

Katka Záhorková (Katka)
  • aktualizace: 17.9.2012
  • vloženo: 5.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu