Kopřivnice

Jméno Kopřivnice je velice silně svázáno s průmyslovým podnikem, který zde sídlí. Tatra Kopřivnice dělá čest nejen svému sídlu ale také celé naší republice. Co vás tedy bude čekat pokud si plánujete výlet do tohoto města v údolí na kraji Beskyd? Kopřivnice tvoří takzvanou Lašskou bránu do Beskyd a Valašského ...

zobrazit celý text

M-hodnocení8,0

  • Udělené hodnocení: 80

0 uživatelských hodnocení

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Jméno Kopřivnice je velice silně svázáno s průmyslovým podnikem, který zde sídlí. Tatra Kopřivnice dělá čest nejen svému sídlu ale také celé naší republice. Co vás tedy bude čekat pokud si plánujete výlet do tohoto města v údolí na kraji Beskyd? Kopřivnice tvoří takzvanou Lašskou bránu do Beskyd a Valašského království. Jako oblíbené cíle výletů slouží Raškova vyhlídka, Motýlí údolí, Rozcestí čarodějnic, zřícenina hradu Šostýna nebo rozhledna Bílá hora. Samozřejmě se můžete spolehnout na systém značených turistických tras. Pokud nechcete opouštět město a máte raději klid muzeí, v Kopřivnici najdete hned několik možnosti sebevzdělání. Můžete si vybrat z národopisně zaměřeného Lašského muzea nebo raději navštívíte technické expozice s historií automobilky Tatra? Město je známé pořádáním mnoha kulturních akcí a také širokou nabídkou sportovního vyžití.

Katka Záhorková (Katka)
  • aktualizace: 2.9.2013
  • vloženo: 1.8.2011

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu