Černický zámeček Bechyně

adresa: Sudoměřice u Bechyně - Černice, Bechyně, 391 65
web: ubytovani.mraveniste.cz, e-mail: com@mraveniste.cz

M-hodnocení5,0

 • Udělené hodnocení: 50

0 uživatelských hodnoceníTypy pokojů:
apartmán:4
lůžek celkem:36
2pokoj.:10

Vybavení pokojů:

 • sprcha
 • TV / SAT
 • WC

Vybavení hotelu a služby

 • grill
 • parkoviště
 • restaurace
 • slunná terasa
 • zahrada / louka

Informace o ubytování

Další služby

UBYTOVÁNÍ
Připravovaný útulný a unikátní Černický zámeček, se zcela novými pokoji bude mít kapacitu 10 dvoulůžkových pokojů a dalších 4 rodinných apartmá, celková kapacita 36 lůžek.
Pokoje budou dle standardu 3* vybaveny stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením s koupelnou se sprchou a toaletou, TV se satelitním příjmem.
Snídaně, které jsou v ceně ubytování, se budou připravovat v 1. patře zámečku, na přání bude možná donáška snídaně na pokoj, či její připravení na terase, s příjemným výhledem přímo na golfový green.
STRAVOVÁNÍ
Pro hosty zámečku je k dispozici zázemí restaurace Golf v rámci Pensionu Golf, vzdáleném 50 metrů od zámečku. Restaurace Golf má kapacitu 30 osob.
V letních měsících je možnost grilování na terase či dle přání uspořádat brunch, piknick, ale i třeba snídaní jen tak v trávě. V restauraci je krb, jenž dotváří příjemnou kulisu pro večerní posezení. Součástí restaurace je i předzahrádka vedle pensionu, která skýtá zázemí nejen pro golfisty a je umístěna hned vedle putting greenu.
Pension nabízí i prostor uzavřeného dvora, který může být využit pro různé gastro akce jako např. rauty, grilování apod.
RODINNÉ OSLAVY
Oslava narozenin, promoce, výročí svateb, rodinná setkání, srazy abiturientů … a další Vaše slavnostní akce si jistě zaslouží reprezentativní místo pro jejich uspořádání.
Černický zámeček a Pension Golf Vám zajistí odpovídající zázemí. Chcete-li si zpříjemnit rodinnou akci i o aktivní zábavu, pak jistě zamiřte sem, zelený green golfu čeká na Vaši ochutnávku.
TEMATICKÉ AKCE
Jako doplňkové služby nabízíme hudbu k tanci i poslechu a různé speciality, jako jsou ochutnávky tuzemských a zahraničních vín, vystoupení kouzelníka, cocktail show, taneční vystoupení, ochutnávky čajů aj. V zámeckém parku pořádáme vystoupení skupiny historického šermu v dobových kostýmech s programem nebo např. zahradní slavnosti spojené s opékáním selete.

Další informace

HISTORIE
Tento pozdně barokní zámeček byl postaven pro knížete Václava Paara pražským stavitelem J.J. Wirchem v letech 1765-1766. Již v roce 1880 byla v části obory zřízena jedna z nejstarších přírodních rezervací v Čechách.Tento barokní zámeček je znám též pod názvem „Hvězda“ pro svůj tvar trojcípé hvězdy. Na šestiboký sálový prostor v zámku navazují tři jednopatrová křídla. Nad vstupem je paarský znak s letopočtem 1766.

Ferdinand Mravenečník (Coex)
 • aktualizace: 20.6.2012
 • vloženo: 15.12.2011

poslat podnět redaktorovi


 • Parkoviště

Ceny a platba

Sezona A (1.7.- 31.8.2009 a 22.12 09 – 4.1.2010)
dvoulůžkový: 1.600,00 Kč
jednolůžkový.1.100,00 Kč
apartmá: 2.100,00 Kč
přistýlka: 400,00 Kč
Sezona B (1.4. – 30.6.2009 a 1.9.- 2.11 2009)
dvoulůžkový: 1.400,00 Kč
jednolůžkový: 900,00 Kč
apartmá: 1.900,00 Kč
přistýlka: 400,00 Kč
Sezona C (3.11. – 21.12.2009 a 2. 1. - 31. 3. 2009)
dvoulůžkový: 1100,00 Kč
jednolůžkový: 700,00 Kč
apartmá: 1.300,00 Kč
přistýlka: 400,00 Kč

Ceny jsou kalkulovány:
V českých korunách
Za pokoj a noc
Zahrnují snídani formou bufetu, DPH 9%, městský poplatek
Dětská politika:
- Děti do 6 let – na pokoji a lůžku s rodiči zdarma
- Děti do 12 let – sleva 50%
Domácí zvířátka – pes, kočka:
- Jsou vítána
- Cena 150,-Kč za noc.

Check in: od 14,00 hod.
Check out: do 10,00 hod.


   Recenze a hodnocení uživatelů

   Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

   napsat recenzi a hodnotit

   Co by vás ještě mohlo zajímat

   Levné ubytování v ČR

   Levné ubytování v ČR

   Pro případy, že sháníte levné ubytování v ČR, jsem pro Vás připravil seznam míst, kde můžete sehnat ubytování levně. Všechna tato místa si můžete nechat ... více info...

   Penziony v České Republice

   Penziony v České Republice

   Sháníte ubytování v penzionu? Na této stránce naleznete přehled všech námi zmapovaných penzionů po České republice. Penziony jsou primárně seřazeny podle jejich hodnocení. Doporučuji však, ... více info...

   Ubytování v České republice

   Ubytování v České republice

   Ubytovat (se) či neubytovat (se)? Toť otázka! Pokud jste v tom našli Shakespeara, potěšení je na mé straně. Když jedete někam na výlet, či dovolenou, ... více info...

   Apartmány v České republice

   Apartmány v České republice

   Pro všechny, kteří se raději ubytovávají v klidnějším prostředí, kde nejsou rušeni ani množstvím lidí ani personálem, je tu stránka "Apartmány v ČR". Zde najdete ... více info...

   Ubytování na horách v ČR

   Ubytování na horách v ČR

   Chcete-li vyrazit na některé z českých hor a sháníte se po ubytování na horách, vyzkoušejte přehled ubytování na horách, který jsem pro Vás připravil. Naleznete ... více info...

   Ubytování v Českém Krumlově

   Ubytování v Českém Krumlově

   Pro případy, že sháníte ubytování v Českém Krumlově, jsem pro Vás připravil seznam míst, kde se můžete v Českém Krumlově ubytovat. Všechna tato místa si ... více info...

   Ubytování v Jižních Čechách

   Ubytování v Jižních Čechách

   Pro případy, že sháníte ubytování v Jižních Čechách, jsem pro Vás připravil seznam míst, kde se můžete v Jižních Čechách ubytovat. Všechna tato místa si ... více info...

   Moje oblíbené

   Moje uložené

   celkem

   Nahoru
   Dolů

   Vytvořit cestu